fotokurzy

Fotokurz v Holandsku (nejen) na lodi

Fotokurz v Holandsku (nejen) na lodi

Chcete poznat typické Holandsko a přitom se naučit fotografovat? Pod vedením profesionálního fotografa získá vaše dovolená skutečnou perspektivu. Do vašeho hledáčku se dostanou nejen charakteristické symboly Holandska, ale už před vámi neuteče ani skutečně exotický „wildlife“, který byste v zemi větrných mlýnů určitě nečekali. Rozkvetlá květinová pole či světová výstava Floriade zase přitáhnou vaše makroobjektivy. Kosmopolitní a všemu otevřený Amsterdam si přímo říká o originální fotoreportáž. Po šesti dnech s námi už vaše fotografické umění nikdy nebude na vodě!

 

Cena: 19.900,- CZK

Individuální fotokurz - Jsem svým pánem

Individuální fotokurz - Jsem svým pánem

Nechcete se s nikým dělit o čas a pozornost lektora? Nemusíte. Připravili jsme typ fotokurzu, který respektuje vaše individuální potřeby a představy. Je možné zaměřit se jen na určitou fotografickou disciplínu a té se podrobně věnovat nebo postupně pronikat do všech koutů fotografických činností. Vaše dosavadní zkušenosti nehrají žádnou roli. Nerozlišujeme mezi úplnými začátečníky či již nadšenými praktiky. Důležité je nadšení pro věc a potěšení, které fotografování přináší.

 

Cena: od 2.900,- Kč

Mladý fotograf - fotokurz pro děti

Mladý fotograf - fotokurz pro děti

Fotokurz „MLADÝ FOTOGRAF“ zábavnou a ilustrativní formou přibližuje základní principy fotografování dětem ve věku od devíti let. Principem fotokurzu je ukázat konkrétní situace, se kterými se děti (a lidé vůbec) běžně setkávají. Cílem je, aby si děti dokázaly dobře propojit principy fotografování s konkrétním prožitkem.

 

Cena: 790,- CZK

Výprava na Guadeloupe - fotografická cesta do tropické přírody

Výprava na Guadeloupe - fotografická cesta do tropické přírody

Zájezd je určený pro milovníky přírody, slunce, přímořské pohody i aktivní dovolené, která však nikoho nevyčerpá. Svůj vlastní zážitkový ráj si tu najde snad každý. Budete mít příležitost podívat se na vrchol sopky i pod hladinu tropického moře a obdivovat druhové bohatství místních korálových útesů. Rozhodně si nezapomeňte přibalit fotoaparát.

Cena: 108.800,- CZK